FC Centar i FC Salines u finalu futsal Kupa BiH Featured

FC Centar - Zamm MC i FC Salines Tuzla City plasirali su se u finale Kupa BiH u futsalu nakon što su danas upisali pobjede u polufinalu.

FC Centar je na svom terenu bio bolji od MNK Seljak Livno kojeg je savladao rezultatom 7:2, a strijelci za pobjedu su bili Nedžad Hodžić s tri, Ibrahim Hršumović s dva pogotka i Emir Omerhodžić te Tarik Džemić koji su postigli po jedan pogodak za sarajevski tim.S druge strane, strijelci za MNK Seljak su bili Ante Semren i Frano Maleta.

U drugom meču FC Salines Tuzla City savladali su večeras u Mostaru FC Mostar SG sa 3:1. Salinesa su do pobjede doveli bivši igrači Starog Grada, Nermin Kahvedžiću 8-oj i Srđan Ivanković u 25-toj minuti.
Josip Bošković u 32. minuti je vratio Mostarce u život. No, Nermin Kahvedžić drugim golom u 34. minuti postavlja i konačan rezultat u ovoj utakmici.